| diana26 a întrebat:

imi recomandati si mie niste carti frumoase pe care le pot citi online?

11 răspunsuri:
| ElenaRomann a răspuns:

Unconditionally

| ElenaRomann a răspuns:

Iubire transparenta

| ElenaRomann a răspuns:

50 de umbre ale lui Grey

| ElenaRomann a răspuns:

Love without barriers

| ElenaRomann a răspuns:

Hellixir

| ElenaRomann a răspuns:

Asta sunt eu acum

| ElenaRomann a răspuns:

Invata sa iubesti ...toate sunt de pe www.wattpad.com...o sa-ti placa

| BiaaMikaleson a răspuns:

,,Jurnalele Vampirilor", daca iti place supranaturalul.Si am auzit ca,, Sub aceeasi stea" e buna.:-?
Sauu.,, Niciodata impreuna?".Si despre asta am auzit ca e buna.
Le poti citi pe www.scribd.com :)

| StefanERC a răspuns:

Http://florinrosoga.ro/blog/biblioteca-virtuala-carti-online-gratis/

Ai aici 65 de carti bine alese pe care le poti citi online

Sper ca te-am ajutat

| biaNk6 a răspuns:

Intra de pe mobil pe Play store sau din Google in Google Books. Sau pe Scribd

| anamariairina36 a răspuns:

Intra pe Wattpad.com si poate gasesti ceva acolo.