| veronika12 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste elemente de argou si jargou pe care le folositi in viata de zi cu zi? De exemplu:element de argou naspa, element de jargou hello.Cat mai multe va rog si fara pornografi big grin

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

A sta de sase, misto, parnaie, bafta, diriga laughing, aprod (infractor incepator), ecologist (vagabiond), album (cazier), boala (examen restant) laughing, beci, la racoare, smenar (de la smen), a ciordi, a mangli, a suti, BACU (de la bacalaureat) laughing, dirig, malai, lovele, sucar, mititica, politai, universitate (inchisoare), mate, bio, bila (cap), boss, bosu mare, fetite etc.
FUNDA?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat