| geooo2000 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste povesti horror?
Ps.: Nu cu vampiri, varcolaci. sau chiestii de genul big grin.
Multumesc anticipat :*
Cele mai bune povesti primesc funda big grin

4 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

The exorcist, The grudge, The conjuring, Saw.

Muhyool ieşi din peştera din care ai trăit până acum, film horror nu însemană doar vârcolaci şi vampiri...

| EuDeeu a răspuns:

"Miss Peregrin"

| diuluss a răspuns:

Hruba si pendulul, Pisica neagra, Crimele din Rue Morgue, Prăbușirea Casei Usher, Masca Morții Roșii. Toate astea scrise de Edgar Allan Poe. Sunt povesti de groaza clasice.

| muhyool a răspuns:

Tu cum vrei sa fie horror daca nu vrei sa aiba vampiri, varcolaci si chetii de genu?