| alexudraguta a întrebat:

m-am apucat sa fac o poveste pe WattPad. ce ziceti? Sa o continui sa nu?

http://www.wattpad.com/74816954-stiu-ca-si-tu-ma-iubesti -capitolul-1

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Da cred ca este destul de reusita poti sa o continui cu incredere

| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Da e draguta povestea. Ar fi frumos sa continui...:-)

| corolav a răspuns:

Mai bine oprește-te la cît ai scris!
Una e a vorbi și alta e a scrie.
Faci greșeli de ortografie la fiecare pas.
Scrierea ta e ca o joacă nevinovată de copii, dar mai degrabă niște școlari care merg la școală pentru a se întîlni cu amicii, precum la o distracție iar nu pentru a învăța carte.
La tine e un dolce far-niente mai celebru decît celebrul titlu omonim.
Dar oamenii mai și dorm, se mai scoală, se mai spală, mai merg și la Wc, mai și mănăncă, mai merg și la școal, mai au și părinți.
La tine e numai el și ea, numai ea și el, numai tu și el, numai el și tu, numai prietena ta, numai confesiunile școlarilor de 14 ani.
Pe undeva parcă e totuși și normal, ținînd cont că, nu mai departe de aici, un flăcău de 12 ani se strofocă de mama focului că penisul său, în stare de erecție are numai 6 centimetri.
Dezastru!
Vine sfîrșitul lumii!
Domnișoară, nu știu ce mă face să cred că nu ai mai mult de 14 ani.
Dar eu sunt tentat să spun...
Ajunge!