| emysz3 a întrebat:

Hei,am inceput o poveste pe wattpad, dar nu stiu daca merita sa continui. Imi puteti da o parere va rog?

http://www.wattpad.com/99717121-jassie-intalnirea

Multumesc pentru minutele rapite. :)

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

încurajare... înţeleg ^.^ păi spor la scris chiar merită, părerea mea.

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Părerea noastră nu contează, şi sunt în stare să găsesc un motiv obiectiv pentru care te-ai opri.

| emysz3 explică (pentru Memecy):

Nu conteaza, dar ma ajuta intr-o oarecare masura.

| Memecy a răspuns (pentru emysz3):

încurajare... înţeleg ^.^ păi spor la scris chiar merită, părerea mea.

| LoveSleep a răspuns:

Mie îmi place, eu zic că da.
Baftă!

| PrimulPas a răspuns:

De tine depinde daca continui sau nu, totuși nu înțeleg scopul acestei povesti
.