| GeorgianaPWP13 a întrebat:

ma puteti ajuta? Eu scriu o carte si vreau sa fie despre vampiri dar nu stiu cam ce poveste sa adopt,adica sa fie ceva gen Twilight,sau Ucenicul uinui vampir sau alte chestii,stiti voi,o poveste cu vampiri se poate face in mai multe moduri, asa ca nu stiu despre ce sa o faca.Ma puteti ajuta?
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

Incearca sa vii cu ceva nou.e povestea ta in care se poate intampla ce vrei tu..si cu cat vii cu lucruri noi cu atat poate fi mai interesanta

1 răspuns:
| agent477 a răspuns:

Daca doresti ca povestea/cartea sa fie de succes mai bine ai face ceva din propria imaginatie, lasa-e dusa de idei.
daca e doar pentru tine e alta poveste, dar nu prea vad rostu de a scrie ceva plagiat.