| Me_2404 a întrebat:

Imi puteti recomanda o carte de adolescenti? Nu vreau cu vampiri sau SF.Vreau o carte in care sa fie o poveste de dragoste imposibila sau ceva de genul. Daca ma puteti ajuta, as fi recunoscatoare.Multumesc

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

O femeie implinita de Danielle Steel.

| Deeyutza12 a răspuns:

Hm poveste de dragoste nu am habarlaughing.Dar o carte pentru adolescenti ar fi asta:Insemnarile unei pustoaice e o carte superba care are mai multe volume.Hm sper ca te.am ajutat:*

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Incearca Invitatie la vals e supeba cartea de dragostetongue