| FranciFrancesca6 a întrebat:

Mai jos este o carte scrisa de mine si o prietena:https://www.wattpad.com/story/107006091-lantul-suferinte i
Ce critici primim si noi?

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Doar parerea mea.

Foarte multe greseli gramaticale, prea multa drama pentru asa ceva, prea multa descriere pentru atat de putin continut, multe scene sunt de neinteles (ex: ai intrat in clasa dar mai apoi intri iar in clasa desi nu ai apucat sa iesi).

Pe scurt, nu, nu, nu.Mai este mult de munca sa devina ceva acceptabil.