| Alexandra_Ilie_1992 a întrebat:

am nevoie de câteva sfaturi și critici ( constructive ) în ceea ce privește noua mea carte de pe wattpad, Pe aripile iluziilor. Sunt începătoare și nu mi-ar strica cateva sfaturi aici sau chiar pe wattpad.
https://www.wattpad.com/story/56877794-pe-aripile-iluzii lor

1 răspuns:
| anemariutza a răspuns:

Rezumatul este superb! Aproape ca în viata reala! Scrii foarte bine dar trebuie sa pui cât mai multe cuvinte, înflorituri, adjective, e.t.c! Așa mi s-a cerut și mie. Ai același tipar ca al meu la scris! Succes!