| Ajutor2004 a întrebat:

Tocmai am terminat de citit cele trei volume din seria Fluturi de Irina Binder si ma intrebam daca este vreo continuare, deoarece s-a terminat cam brusc.
P.S: Stiu ca nu este prea agreata aceasta serie, dar mie mi se pare o carte OK si cred ca pot sa citesc ce vreau. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

A zis gagica ca lucreaza la a patra carte
Eu am citit seria pentru ca numele personajului principal este si al meu, iar iubitul ei avea numele unui tip pe care l-am placut acum mult timp laughing Eram mica ce e drept

| DOINA13 a răspuns:

Si mie mi-a placut seria!