| livixd a întrebat:

Heei care ati citit Fluturi de Irina Binder cum vi se pare? E plictisitoare? Si cate volume are dau funda.

2 răspunsuri:
| lexiatanasiu a răspuns:

Fluturi are 2 volume si e posibil sa apara si volumul 3. Nu e deloc plictisitoare. Ba din contra. Merita citita! Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder

| darkeyes13 a răspuns:

"Fluturi" are doua volume. Depinde de cat de mult iti place genul. Daca iti plac cartile in care se insista pe gandire, pe sentimente si nu neaparat pe actiune, atunci cred ca ti-ar placea. Poate ai citit "Exuvii" de Simona Popescu... E ceva in genul. Daca ti-a placut cartea aia, cu siguranta o sa iti placa si volumele Irinei.