| livixd a întrebat:

Heei care ati citit Fluturi de Irina Binder cum vi se pare? E plictisitoare? Si cate volume are dau funda

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Scuze de acest răspuns târziu, dar dacă nu ai citit deja cărțile, nici să nu o facilaughing ai da banii degeaba pe ele și ți-ai pierde timp prețios citindu-le! Acțiunea e doar o telenovelă ieftină. Sunt 2 volume momentan

| lexiatanasiu a răspuns:

Pana acum sunt 2 volume si e posibil sa apara si al treilea. O poveste de dragoste care merita citita. Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder

| Iuli113 a răspuns:

E misto ea mai are un blog "Insomnii" unde e o parte din primul volum. Sunt doua volume care prectic sunt rezumatul jurnalelor ei.