| EuGabriela a întrebat:

Buna TPU vreau sa citesc seria de cartii Casa noptii de P. C. Cast si Kristin Cast insa pe toate site-urile sunt foarte scumpe daca puteati va-si ruga sa-mi dati un link sau site unde pot citi online toate cele 8 carti.
Dau Funda happy

1 răspuns:
| Kristinx7 a răspuns:

Http://www.sursa.md/index.php/cat/c32_-Sarti-electronice-.html Scri sus la denumire si iti da ce carte vrei, iar apoi incepe sa o rasfoiesti cu click...e marfa si eu am folosit site-ul... Funda?!:D