| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde as putea sa citesc online cartea "Semnul " din seria " Casa noptii " de P. C. CAST, KRISTIN CAST?
Am vazut ca primul capitol este pe site-ul oficial. Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Scuze, poti sa-mi dai te rog un link cu site-ul oficial? happy

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Da,il poti gasi pe elefant, ro la 11 lei si tasportul 7 lei happy

| Andee_6804 a răspuns:

Poti sa incerci aici dar nu sunt sigura ca e toata cartea. http://www.scribd.com/doc/54535390/Semnul-casa-noptii