| LoredanaaBT a întrebat:

Vreau sa imi recomandati ai mie cateva carti de dragost destul de usor de citit, dar sa carti bune.
Ps: nu imi plac cartile gen Twilight / sf.
^_^ astept recomandari kiss

3 răspunsuri:
| LoredanaaBT explică:

Nu imi plac romanele vechi si ploctisitoate, cu descrieri lunci de ma ia somnul.

| Adrian277 a răspuns:

Incearca-le pe cele de la editura YoungArt, precum "Si Soarele e o stea", "Gasca Pofticiosilor". Sunt carti de viata, cum imi place mie sa le spun si chiar transmit emotii reale, iar personajele din carti sunt atipice intr-un sens bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevul Dima Dintr-a Saptea
Scrisoare De Dragoste
Invitatie La Vals
Eleanor & Park