| εмiLч97 a întrebat:

Merry X-mas TPU happy
Fiindca este tot vacanta de iarna iar eu ma plictisesc pentru ca nu e zapada as vrea sa citesc niste carti. Si as avea cateva intrebari:
1) Imi recomandati cartile "Gossip Girl"? As vrea un link unde toata seria sa fie in stoc.
2) Mie imi plac cartile gen: Twilight, Harry Potter etc. fantasy+o poveste de dragoste. Asa ca sa inceapa lista cu recomandari...
3) In raft am doua carti "Casa de sticla-Vampirii din Morganville" si "Nu plange sub clar de luna". Pe care sa o incep?
Astept raspunsuri + voturile si traditionala Fundawinking

Răspuns Câştigător
| xAnkaax a răspuns:

Nu plange sub clar de luna.
Mie una mi-a placut :*:*:*
Sper sa-ti placa si tie!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește și cartea asta
http://www.scribd.com/......on-Savescu

| bogdanule88 a răspuns:

Ar trebuii sa citesti,"Nu plange sub clar de luna".