| micutZa94 a întrebat:

va rog spuneti denumirea la o carte, un roman, care v-a impresionat tare...please

13 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Ingerii cazuti – NEPHILIM

| Euletitia a răspuns:

Buna!
"Elevul dima dintr-a saptea"-Mihail drumes
"pe aripile vantului"-Margaret Mitchell

| Crisstttina a răspuns:

Fiul risipitor.

| Monster1994 a răspuns (pentru Crisstttina):

Nicolae Paulescu Cahalul Francmasoneria Spitalul si Romania asa se numeste cartea lui poti sa o gasesti pe net ^_^

| Crisstttina a răspuns (pentru Monster1994):

?

| dariaelena a răspuns:

Maytrei.

| Ionica9119 a răspuns:

Doar una? Bine, bine, iti zic 3. Toate de acelasi autor: ''Fata de hartie'', ''Vei fi acolo?'' si ''Chemarea ingerului'' de Guillaume Musso.
N-o sa regreti daca le vei citi!

| micutZa94 explică (pentru Ionica9119):

Mda.m-am cam gresit, mai multe ..ms.))

| trolloll a răspuns:

Ion -dar nu e pentru toata lumea.

| esmecat a răspuns:

Depinde ce preferinte ai... IT- Stephen King; Satra-Zaharia Stancu; ceva din Chuck Palahniuk, asta chiar e fain; incearca niste Serge Brussolo, e chiar impresionant; ar mai fi. lasam pe altadata.

| victoria130499 a răspuns:

Mie personal mi-a placut cartea Tema pentru acasa de Nicolae Dabija. sper sa-ti placa. funditabig grin

| Alexe_Georgiiana_1997 a răspuns:

Twilight:*

| Gargaruza a răspuns:

Invitatia la vals - Mihail Drumes