| Naomi22367 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Youtube. Imi dati cateva idei de video-uri?

4 răspunsuri:
| Nelly15 a răspuns:

Păi ce tip de canal o să ai?

| elaventurero a răspuns:

Abordează anumite subiecte că sa le discuți din punctul tau de vedere. Nu știu ce să zic... E greu și cu videobloggul astăzi toată lumea face asta happy

| Adry05 a răspuns:

Daca nici idei de video-uri n-ai de ce sa te mai apuci? Numa de dragul de a te apuca ca fac toti? Nu mersi, sunt destui deja cu acelasi tip de content de duzina fara sa arate nimic interesant/folositor, nu fi si tu o alta printre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-ai idei de video, ce sens are sa te apuci de ceva?