| OX_Razvan_2002 a întrebat:

Salut eu doresc sa ma apuc de Youtube pentru ca cred ca este ceva interesant puteti sa imi dati cateva ideii pentu primul video al meu pe Youtube

Răspuns Câştigător
| Chivu_Cata_1998 a răspuns:

Primul video ar trebui sa fie informativ... Sa spui cateva lucruri despre tine, ce va contine canalul in mare parte, de unde ți-a venit ideea sa te apuci de yt sau cine te-a influentat

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ideii?

| Clorox a răspuns:

Iti sugerez sa nu te apuci deoarece te faci de ras! Foarte rau, mai ales daca stiu si prietenii tai despre gandul tau, stiu ca youtuberii spun mereu sa iti urmezi visele si chestii de genul dar... Nu merge chiar asa, din prima ai pornit cu stangul deoarece nu trebuia sa ne intrebi, trebuie sa fii creativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne lasi si noua un link.

| Ilea_Toma_Cristian_1993 a răspuns:

Eu zic sa il asculti pe YuNu511.