| laurentiufilip a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pentru video-uri amuzante, dau funda p. S. vreau sa fiu original sunt in pana de idei deci nu-mi dati ceva de pe youtube sau alte chestii

Răspuns Câştigător
| vladv26 a răspuns:

Poti face o parodie la olx sau la ceva obiect ce arata la reclamele de la televizor cu ar fi tigaia dry cooker(nu stiu cum se scrie) sau cutitul miracle blaide si aduci ceva tigaie veche sau ceva

3 răspunsuri:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Scrie pe Youtube "prank" si primele videouri sunt faine.
Poti cauta si fail compilation sau funny animals compilation laughing

| laurentiufilip explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Sa le fac eu sa nu sa copii pe altii dar sunt in pana de idei

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Aaa, credeam ca nu stii la ce sa te uiti.
In cazul asta, singurul lucru ce poti face este sa-ti folosesti imaginatia, sau poate te mai poti inspira dupa altii, nu neaparat sa-i copiezi.
Ai putea parodia anumite scurt-metraje, sau chestii de genu'.