| Adrian0s a întrebat:

Salutare,vreau sa ma apuc de Youtube si nu prea stiu ce nume sa imi pun, ar merge Cojo sau Scojo? Daca nu dati-mi va rog idei.

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Conteaza in primul rand despre ce vrei sa fie video-urile tale. Daca e un canal de gaming, vlogs, pranks, comentarii etc.
Poti alege Cojo (daca tie iti place) si mai adaugi ceva care are legatura cu tipul de content al canaluli.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu are nici o importanță majoră numele. Pentru început pune un nume oarecare iar pe viitor ți-l poți schimba.

| Nitunitu a răspuns:

Cauta un cuvant frumos si scrie-l invers vezi ce iese. Cam asa suna cel mai frumos si unic.

| CossssssminaaGbb a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau real daca. Ai de gand sa devii celebru laughing