| Magda77777 a întrebat:

Buna ziua TPU!????????
Tot incerc sa imi amintesc numele unei carti de cateva zile, am cautat chiar si pe net "cuvinte cheie" din carte dar tot nu am gasit-o.
Cartea este o biografie a unui american crestin de culoare care viseaza sa ajunga chirurg. Cu greu reuseste dar intampina dificultati in meseria sa din pricina culorii tenului.
Am fost convinsa de o persoana de religie penticostala sa o citesc acum 5-6 ani in urma.
Va mulțumesc anticipat pentru ajutor!????????

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Buna, este vorba despre Dr. Ben Carson cu cartea "Mâini inzestrate. Povestea vietii mele." Ben Carson este de culoare.
https://www.viatasisanatate.ro/maini-inzestrate
https://www.scribd.com/document/13289209/maini-inzestrate

| Magda77777 explică (pentru Werrich):

Asta este!
Iti mulțumesc din suflet!?

| Werrich a răspuns (pentru Magda77777):

Cu placere. Multumesc si eu pentru funda acordata! Sa aveti o lectura placuta.

| Magda77777 explică (pentru Werrich):

Cu drag! Mulțumesc!