| anyska a întrebat:

Care dintre voi este de religie penticostala sau evanghelica?

Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu sunt baptista...si L-am primit pe Isus. Din toata inima mea. Slava Lui! happy
Dar tu? Crezi in Dumnezeu? Il ai pe Hristos?
Gbu :]

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Eu

| GyeBaek a răspuns:

Cunosc eu pe cineva.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu nu sunt, dar am in clasa colegi.

| AlexSadik a răspuns:

Pai am avut eu odata o durere dupa ceafa, una penticostala rau, MAH DA RAU, NU ASAAA! dupa care pe aia evanghelica... m am pisat, chiar nu am ce zice de aia, are dreptate rehevolt074... penis la toata lumea

| anyska explică:

Atunci care dintre voi L-a primit pe Isus >>>?

| Revolt666 a răspuns:

Ba deci n-am nici o idee de caterinca straight face

| Amy90 a răspuns:

Cunosc pe cineva si e la fel ca si ceilalti, pana vine vb de religie big grin! Cu totii suntem egali, indiferent de religie insa daca esti de o religie e bine sa nu te implici sentimental cu altii din alta religie.