| tudorvl90 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am o intrebare pentru cei care frecventeaza teatrul. Dupa parerea voastra, care sunt sansele ca la noi in Romania sa aiba succes montarea unei piese teatru musical in stil Broadway in limba romana? Multumesc mult pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Tudor! Sunt o pasionata de teatru, vizionez in timpul stagiunii in medie 2-3 piese saptamanal. Mi se pare o idee interesanta, sunt sigura ca mi-ar placea un spectacol de teatru musical in stil Broadway atat in limba romana, cat si in limba engleza, bine jucat, si as cumpara bilet la premiera acestuia. Succes in acest proiect iti urez!