| takamura a întrebat:

tuturor!
Stie cineva unde gasesc cartile "Sa ne simtim bine" si "Manual despre cum sa te simti bine", ambele scrise de Bavid Burns, in varianta pe hartie si nu electronic, si desigur in limba romana? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

La librarie sau la Biblioteca ori in magazine.

| delia12isa a răspuns:

La librarii sa biblioteca.

| takamura explică:

Va multumesc pentru ca-mi raspundeti atunci cand va plictisiti foarte tare. La urmatoarea tura de plictiseala pe care o incercati, va sugerez sa cititi mai bine o carte. Gasiti carti la o librarie sau biblioteca, chiar si in hipermarketuri.