| AandreaA a întrebat:

Stie cineva unde se pot citi cartile "Jurnalele vampirilor" in limba romana?

7 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Da de ce e ciudata? thinking
ce oameni :-J
a pus o intrebare si voi trebuia sa raspundeti daca stiti nu sa jigniti :-J
ca nu de asta s`a inventat site`ul asta straight face

revenind happy
din pacat nu stiu straight face si eu am cautat si pe scribd si n`am gasit nimic straight face cred ca singura solutie e sa cumparam cartile straight face

| NinaY a răspuns:

Pe net in mod sigur nu...sad
Am cautat si eu si nu am gasit, asa ca.doar realitatea ramane.
Totusi, daca gasesti, anunta'ma si pe mine, te roogg puppy dog eyes.

| Opt1k a răspuns:

Incearca pe scribt.ro! gasesti orice carte acolo. faci cont si citesti!
fundita?

| Lili_9060 a răspuns:

Auzi, esti ciudat/ciudata!

| mustangmuscle a răspuns:

Chiar ca e ciudata

| elenaanddamon a răspuns:

Da cartiele le gasesti in romana sigur pe www.scribd.com sau http://www.scribd.com/doc/56647596/46893338-Jurnalele-Vampirilor-2-Lupta toat cartile sunt te asigur eu de acolo le-am citit...iar serialul il poti vedea oriunde pe www.vpaly.ro sau pe cauti pe google sper ca am fost de folos:)

| elenaanddamon a răspuns:

Buna.eu am vazut ca acum se dau cartile jurnalele vampoiriolor la chiosc cu revista bravo.cu DOAR 10 LEI sunt in romana. daca vrei sa le cumperi ar fi bine sa te grabesti saptamana asta:d