| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasă carte pe care ați citit-o până acum?

Răspuns Câştigător
| DonGiani a răspuns:

As putea să-ți spun care sunt cele mai bune și interesante 2 cărți pe care le-am citit. Biblia și limbajul trupului happy

38 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Dura nu, doar ca nu imi vine sa cred cat de multi nu sunt in stare sa percuteze cuvantul "frumos" si in confunda cu "bun" sau "interesant"

| LikeARollingStone a răspuns (pentru Navzharah):

E buna, buna? O recomanzi?

| StrongHeart a răspuns:

Sincer,cartile copilariei pentru ca ai imaginatie bogata cand esti mic.In cazul meu primele 4 volume din Harry Potter au fost magice.

| Onisim10 a răspuns:

Biblia, este cea mai buna si interesanta carte de care am auzit pana acum.

| JicaContra a răspuns (pentru Onisim10):

A intrebat "frumoasa" NU "interesanta"
biblia numai frumoasa NU e, e plina de blesteme, morti, raniti, TORTURA, ucideri, etc.

| Onisim10 a răspuns (pentru JicaContra):

Biblia, este cea mai frumoasa carte existenta.

| JicaContra a răspuns (pentru Onisim10):

Esti dus! tongue

| moldova7 a răspuns:

Cartile lui Osho, una mai frumoasa ca alta (dar nu alea publicate in Ro ca sunt taiate. compilatii cu afirmatii scoase din context si asamblate dupa cum au avut ei chef- ci pdf-urile originale in Engleza )