| Kristinaa0001 a întrebat:

Vreau si eu o carte frumoasa pentru citit!

Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

Tara Dunkan- nu-i stiu autoarea, e despre o vraajitoare care vra sasi salveze parintii, e o adolescenta. cartea e ceva genul Harrry Poter.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Kamasutra.Carte legendara, pentru toate varstele.

| LoveToHate a răspuns:

La umbra unui crin-Mircea Eliade
Nu stiu despre ce e vorba in ea.Am auzit ca e super, eu vreau sa o citesc.

| AlexXplo a răspuns:

Dragoste iti sugerez cartea : PAOLO COELHO - ZAHIR
Deoarece vorbeste despre iubire in atatea feluri incat ne dam seama ca totul depinde cum privesti lucrurile. Iubirea poate duce pana la sacrificiul suprem de a-i permite celui iubit sa fie fericit, chiar daca nu langa tine. Acum depinde si de gusturi