| anonimulconfuzz a întrebat:

Care este ultima medie de intrare la Cluj UBB Facultatea de litere profilul de norvegiana cu taxa?

3 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Anul trecut a fost 7, 47 ultima medie la norvegiana - taxa.

| anonimulconfuzz explică (pentru and0ra):

Deci as avea sanse destul de mari sa intru cu media 8 21 (asta fiind media intre nota de bac si mediile claselor 9-12)

| and0ra a răspuns (pentru anonimulconfuzz):

Eu zic ca da. Acum depinde si ce note sunt acum, pentru ca cele de anul trecut sunt doar de referință, nu e batut in cuie ca cine are peste 7, 47 anul asta intra. Dar, de obicei, mediile la admitere intre ani nu diferita cu extrem de mult, deci as zice ca da, ai sanse.