| Blueber a întrebat:

Care este ultima medie de intrare la facultatea de cibernetica la buget? dar la cu taxa?

4 răspunsuri:
| andreeaoprea a răspuns:

Cand era pe baza de examen intrau toti care aveau peste 5. Acum pe dosar sincer nu stiu, dar voi incerca sa aflu intrucat si eu sunt tot la cibernetica, deci iau detalii din interiorlaughing)

| andreeaoprea a răspuns (pentru andreeaoprea):

Aia era la taxabig grin pentru buget era aprox 7.60 ultima

| Blueber explică (pentru andreeaoprea):

Poti sa imi lasi un id sa vb pe privat, ca nu cunosc pe nimeni de la cibernetica si mi-ai putea fi de mare ajutor

| andreeaoprea a răspuns (pentru Blueber):

Suntem juniori pe site si nu putem trimite msj in privat, nu inteleg dc s-a impus restrictia asta. in fine( cristina.cristy83@yahoo.com) adauga asta...si dupa iti dau eu id-ul meu aicitongue