| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt cei mai buni autori si cele mai bune carti de dezvoltare personala/motivationala? Ce ati citit si v-a ajutat?

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Iti recomand pentru inceput Puterea magica a gandului, de David J. Schwartz."

Am ezitat cand ai pus intrebarea pentru ca asa cum ti-am spus si la intrebarea ta anterioara nu e necesar sa citesti absolut toate cartile de dezvoltare personala. Doar varfurile de lance. Ei bine cartea asta consider ca e pacat sa nu o citesti. Nu m-a lasat sufletul sa nu ti-o recomand. De altele stau inca in dubii daca sa ti le zic sau nu.