| anonim_4396 a întrebat:

Cartea "Fantomele ne stiu toate secretele" este aceeasi cu "Mai las-o moale cu fantomele"?
Intreb deoarece in descriere si alte detalii mi-a dat de gandit...

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Sa stii ca si eu mi-am luat teapa recent cu cartea/cartile astea. Si da, e exact acelasi lucru numai ca "Fantomele ne stiu toate secretele" este editia de buzunar. Cred (sper) ca ti-am fost de ajutor happy

4 răspunsuri:
| RalucaTyan a răspuns:

Ai citit cartea?

| anonim_4396 explică (pentru RalucaTyan):

Am citit doar "Mai las-o moale cu fantomele"

| RalucaTyan a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am citit "Fantomele ne stiu toate secretele" si, da e una si aceeasi cu "Mai las-o moale cu fantomele.

| FloryDo a răspuns:

Da, e aceeasi carte.