| AvalohAlyn a întrebat:

Cartile cele două, "Medicina povestita pe înțelesul tuturor" și Medicina povestita pe înțelesul tuturor, despre inima ta" ambele de Dr.Vasi Radulescu mă vor ajuta să mă inițiez puțin in medicina așa cum îmi doresc?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Îți va da cunoștințe de baza probabil (e explicata mai simplist acolo ca sa înțeleagă toți) Unde înveți medicina pe bune e la facultate. Nici acolo la început laughing. Dar ar trebui sa îți formezi niște idei așa in mare de acolo.