| xCascavaalProblemex a întrebat:

Cat costa si unde se gasesc cartile Twilight?

Funditsssaa ♥ ♥ :* :* :*

4 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

La librarie le gasesti. Preturile sunt cam asa:
45 RON Amurg
50 RON Luna Noua
50 RON Eclipsa
55 RON Zori de zi
Posibil sa difere, mai ales acum cu atatea reduceri de sezon, Craciun sau....depinde si de librarie sau de unde le cumperi. Se gasesc in unele magazine si promotii unde cumperi toate cele 4 carti la 100-170 de lei de exemplu. Acum nu stiu daca sunt, dar cauta si la magazinele virtuale. De exemplu aici:
http://www.buybooks.ro/......clips.html
Lectura placuta!

| vRemi a răspuns:

Le gasesti la majoritatea librariilor, eu le-am gasit in carturesti.
Nu costa chiar asa mult, cam 25 lei cartea si toate cartile ( pachet ) erau 100 lei.

Bafta!