| anytha13 a întrebat:

Cine are cartile din colectia Twilight?
Cat costa o carte?

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu le am pai primele doua carti Amurg si Luna Noua au fost 42lei, a treia Eclipsa a fost 45lei, iar ultima Zori de zi 55 lei.merita cititewinking

| ecristinamc a răspuns:

La Kaufland Ploiesti fiecare cartea costa (sau costa ca de 1 luan nu m-am dus) 50 lei.
Mai mult de atat nu are cum.
Daca vrei poti sa citesti o carte si online din colectia twilight.Iti dau eu link spre toata cartea asta daca vrei; 0

| Black_Cherry a răspuns:

Eu le am big grin depinde la kaufland sunt mai ieftine

| love_cat a răspuns:

Pai eu le am te toate 4 si Gazda.Depine...unele magazine le au mai ieftine altele nu!