| partygirlcool a întrebat:

Unde gasesc cartile din seria twilight in focsani si cam cat costa?

3 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Sincer nu stiu daca gasesti.nu cred ca au adus.asta e parerea mea dar poti incerca la libraria de langa farmacia 24 sau de la ceasul rau.sau la biblioteca judeteana.eu sunt din focsani dar iti spun parerea mea.nu cred ca se gasesc.ca nu au adus in focsani.asa cred.eu nu am auzit pe nimeni.

| Cella a răspuns:

Umm primul si al doilea volum exista sanse sa le gasesti in fcs.Dar de asemenea daca nu mai poti rezista le poti comanda pe net eu asa am facuttongue... este adaugat doar transportul prin Posta (8lei)

Cius:*

| Cella a răspuns:

Carrefour umm sigur. avea intr.o vremewinking