| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de des cumparati si imprumutati carti? cat de des cititi carti?

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Cele mai multe carti le cumpar si le imprumut in perioada scolii. De citit, citesc in fiecare zi.

4 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

In perioada scolii si citesc maxim 3 carti pe saptamana nu mari dar nici mici

| suit?r a răspuns:

Vara asta n-am citit aproape nimic, dar am terminat primul volum din ''Cireșarii'' și l-am inceput pe al 2-lea. ~.~

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cumpăr o dată la 2-3 luni şi împrumut de la bibliotecă o dată la 2 săptămâni. Citesc zilnic, pe cât posibil. Nu mă forţez dacă nu mă simt în stare şi dacă nu îmi permite timpul.

| Teardrop a răspuns:

Citesc continuu. Când termin o carte, încep alta. Nu ştiu cât de mult citesc în fiecare zi. Nu m-am gândit niciodată la asta.