| anonim_4396 a întrebat:

Cate carti ati citit anul asta?

63 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nici una

| GdX a răspuns:

Spre rusinea mea, niciuna.

| unvecin a răspuns:

Vreo 8, cred. happy

Am începute peste 40. sad

| GanduriDeCafea a răspuns:

O carte, nefinalizata.

| WolfiePUB a răspuns:

Din cauza lipsei de timp, niciuna.

| zăGhost a răspuns:

Cateva... nu fac un scop din numararea lor.

| Mihai1810 a răspuns:

| HerculePoirot a răspuns:

Pfff le-am si uitat numarul...laughing))

| Andre5IKo a răspuns:

30.Si nu nu mint chiar am citit 30 deoarece imi place sa citesc

| Justme1997 a răspuns:

8 sau 9, cam jumate din cate ar fi trebuit sa citesc pentru faculta

| Purplegirl101 a răspuns:

Am început o singură carte însă nu am terminat-o deoarece ori nu am avut timp ori chef etc. Chiar acum o sa ma apuc din nou de ea. Mai am multe in biblioteca care ma asteapta laughing Cat despre tine?

| SantalPorcocale a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai depinde ce citesti, nu toti citesc ca sa memoreze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sa fiu, m-am apucat d o carte vara trecuta si am citit doar jumate din ea, dar am zis ca fac o pauza si m-am reapucat vara asta, in care am mai citit vreo 10 pagini, si iarasi am zis ca fac o pauza happy happy happy
Cred ca o termin la anul'
Deci in 3 ani o carte
Si ce imi mai ziceau colegii la scoala ca eram tocilar, de-ar fi stiut ei adevarul...

| Andersen2k18 a răspuns:

Intrebarea asta ar fi trebuit pusa politicenilor, nu oamenilor de randhee hee

| RobertMoon a răspuns:

9 cărți citite și 3 pe care nu le-am terminat.

| Dervbt a răspuns:

Una. Suge-o, Ramona. Cautati pe net, nu e vrajeala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

36. Vrei sa stii cate pagini are fiecare? In medie 600. Si mai am de citit...

| AlexDarius3 a răspuns:

Anul acesta 0, a stai, manga se pune? daca da Tokyo ghoul dar nu am teerminat inca. Cand eram mic citeam non-stop.

| RAY a răspuns (pentru Andersen2k18):

Acum 4 ore | Andersen2k18 a răspuns (pentru dany1988):
Este cunoscut faptul ca prin sarpele acela care a ademenit-o pe Eva vorbea Satan. Eu insa nu vad logica ta care lasa de dorit.

nu este cunoscut asa ceva, conform bibliei era un sarpe vorbitor atat

| Adry05 a răspuns:

4-5

| Dalmore a răspuns:

40, dar scurtuțe.

| Logann a răspuns:

Am citit ATATEA carti. N-ai idee. Am citit TOT CE MI-A PICAT IN MANA. Carte, nuvela, fictiune scurta, catalog ikea, eticheta de detergent. TOT.

| ACTH a răspuns:

Niciuna, ca in fiecare an.

| Crsiti92134 a răspuns:

Nici una.

| 1231242 a răspuns (pentru Dervbt):

Salutări!

despre ce este vorba?

| Dervbt a răspuns (pentru 1231242):

O confesiune despre maturizarea sexuala si morala, trecerea de la adolescenta la maturizare. Ti o recomand, e si ceva comedie in carte. E vreo 30 lei.

| CleanHeart a răspuns:

3.

| Gaby212 a răspuns:

Vad unii care se lauda cu un numar astronomic... Pe bune, fratilor! Atatea n-ati citit voi intr-o viata si deja visati...
Eu am citit numai 4.
Dar le-am CITIT, nu doar le-am studiat coperta! Si erau carti groase, de 500-600 de pagini...Nu "Scufita Rosie" sau "Capra cu trei iezi"!