| anonim_4396 a întrebat:

Cate carti ati citit anul asta?

63 răspunsuri:
| HerculePoirot a răspuns:

Pfff le-am si uitat numarul...laughing))

| Purplegirl101 a răspuns:

Am început o singură carte însă nu am terminat-o deoarece ori nu am avut timp ori chef etc. Chiar acum o sa ma apuc din nou de ea. Mai am multe in biblioteca care ma asteapta laughing Cat despre tine?

| Severin_Ana_1993 a răspuns:

Cam 10, doar ca 7 au fost Harry Potter deci nu stiu daca se pune laughing

| anonim_4396 explică (pentru Severin_Ana_1993):

Normal ca se pune laughing mai ales ca HP sunt tot mai stufoase de la un volum la altul

| Gaby212 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Nu,am citit Eliade, Giuvara, Iorga... happy

| MihaiDEDU11 a răspuns:

| WolfiePUB a răspuns:

Din cauza lipsei de timp, niciuna.

| Andre5IKo a răspuns:

30.Si nu nu mint chiar am citit 30 deoarece imi place sa citesc