| Gafincu_Anca_1992 a întrebat:

Cate volume au ciresarii (vol. 1 si 2 )? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 volume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Sunt cinci volume, în ordine: Cavalerii florii de cireș, Castelul fetei în alb, Roata norocului, Aripi de zăpadă și Drum bun, cireșari!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Îți va folosi!

| Ramona000 a răspuns:

5 volume funda?

| Zeflemitoarea a răspuns:

Cum vine,, Cate volume au ciresarii (vol. 1 si 2 )?"? Sunt eu prea obosită sau ai pus paranteza aia aiurea?

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cinci volume, intitulate astfel: "Cavalerii florii de cires', "Castelul fetei in alb", "Roata norocului", "Aripi de zapada" si "Drum bun, Ciresari!" Iti recomand sa citesti si tu "Ciresarii", merita! Lectura placuta!

| Resurrection a răspuns:

5 volume

| CristianMarius a răspuns:

Constantin Chiriţă – Cireşarii. 5 volume

| AnaMaria2719 a răspuns:

De curand am aflat ca 5.big grin

| Klaudya27 a răspuns:

Cinci volume.happy