| cerculetezburatoare a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri cu referatele celor 5 volume ale operei "Ciresarii", de Constantin Chirita? Daca nu cer prea mult, as dori si un referat pe capitole. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga mea, eu cred ca merita sa le citesti. Sunt superbe. Doar tu vei avea de castigat citind. Nota pe referat este cea mai mica recompensa pe care o primesti citind. Cu cat citesti mai mult cu atat recompensa pe care ti-o va oferi VIATA este mai mare!
Bafta!

| cerculetezburatoare explică:

Le-am citit acum 1 an, dar am uitat cam despre ce este vorba. Ai dreptatewinking dar am timp doar pana pe 13 septembrie sad