| RAY a întrebat:

Ce cărți ați mai citit?

Draga TPU va recomand o carte https://www.litera.ro/paradoxul-bunatatii-acgiq102 pentru mine a fost cartea anului pe anul 2022

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nimic, ca incerc sa nu ma las distras de nimic ce seamana a pauza.
Cineva mi-a recomandat insistent sa citesc Shogun. Nu ma apuc de teama timpului pierdut; poate de Craciun.

| Dismally a răspuns:

Acum citesc Sub dom de Stephen King. Mi-am cumparat foarte multe carti dar de citit nu prea am mai avut chef in ultimul timp asa ca am o lista lunga cu carti pe care as vrea sa le citesc candva happy

| LordCristobal a răspuns (pentru Dismally):

Dupa ce termini cartea sa te uiti si la serialul,, Sub dom" are vreo trei sezoane daca nu gresesc si e foarte fain de vazut.

| Dismally a răspuns (pentru LordCristobal):

E mai buna cartea happy

| LordCristobal a răspuns:

In ultimele trei luni am citit cartile astea:
Sub ghetar-de un scriitor islandez
Unde se avanta vulturii-Allistair Maclean
Adrian Mutu-Revenirea din infern.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Citesc The Secret History si Divergent.Pe cea din urma aproape am terminat-o!

| M679 a răspuns:

Buna, cartea asta pare geniala, iti recomand Efectul Lucifer de Philip Zimbardo.
Scrie-mi mesaj, daca vrei mai multe detalii.