| JustShadows a întrebat:

Buna!happy Ati citit cumva cartea"Anul 2012 un sfarsit sau un inceput?"de Teodor Rosca? V-o recomand, si va rog, nu judecati o carte dupa titlul pe care il poarta, in aceasta carte sunt lucruri interesante si care v-ar pune multe semne de intrebare.
O seara cat mai placuta!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am obtinu cartea si mi-am propus sa o si citesc. Dar nu mi-am gasit timp pana acum. O sa o citesc. Fii sigur de asta. Multumesc pentru propunere. O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Mersi ca mi-ai spus, am s`o citesc

| Emmeii a răspuns:

Nu, nu am citit-o. chiar mi-ar face placere.winking
multumesc.