| SynZeSaseTri666 a întrebat:

Ce carti de tip horror sau crime mi-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Catacombele din Paris big grin

| Ho1 a răspuns:

Aici http://articole.famouswhy.ro/top_33_carti_horror/
vei gasi top33 carti horror.Deasemenea vei gasi articole asemanatoare, articole populare, cele mai votate, rank mare, articole comentate si altele.
Sper ca te-am ajutat si-mi oferi funda.

| JustMe34 a răspuns:

Mie imi plac romanele politiste si pot sa-ti spun ca cele mai super sunt ale Agathei Christie.Citeste 10 negri mititei(o sa te lase pe spate), Hotel Bertram, Moarte pe Nil, Pisica intre porumbei, Crima din Orient Express.Toate sunt foarte bune.winking

| isabelabela a răspuns:

Ucenicul vraciul de joseph delaney(i super numai ca sunt 6 carti, eu le-am citit pe toate variantele mai mici nu-s scumpe)fortele raului absolut de kelley armstrong(i combinat horror cu poveste de dragoste si crima)sunt tot asa mai multe carti si o poveste despre niste adolescenti supranaturali (nu-ti spun mai multe)care ajung la un internat unui varcolac unui semi-demon, doi vrajitori si personajul principal vede fantome toti auy aflat de "puterile" lor la 12 ani