| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti foarte bune cu Nostradamus si profetiile lui exista? Voi ce carti ati citit despre el?(cine a citit)

2 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

Am citit o carte cu profețiile lui dar eram foarte mică și cartea era a vecinei mele...din păcate ea numai știe de ea.

| Wheizii a răspuns:

Cu un simpla cautare pe google gasesti toate operele literare ale acestei, m-am gandit sa te ajut si daca tot stai in Romania poti sa le si cumperi ori de la librarie, ori citesti pe net ori aici https://www.olx.ro/oferte/q-nostradamus/ sunt foarte ieftine.Bafta si o zi buna!