| anonim_4396 a întrebat:

Ce cărți pentru dezvoltarea inteligenței emoționale îmi puteți recomanda? Dar pentru gestionarea mai bună a timpului? Dau fundițăăăăă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eckhart toll - puterea prezentului.

| user00099678 a răspuns:

Inteligența Emoțională sau Vindecarea Copilului interior. Eu cel puțin, am citit aceste cărți.

| Asllan a răspuns:

Buna, o carte foarte impunătoare și care se axează pe dezvoltarea personala si fiind o carte motivaționala ii Puterea magica a gândului
Aici ai si link https://event.2performant.com/......ents/click