| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de blog-ul meu? Și ce sfaturi aveți în legătură cu el?

https://secretelesupersanatatiiavalohis.blogspot.com/? m=1

L-am redenumit și de acum înainte vreau să mă axez pe informații pentru sănătate adica sa îl fac blog de sănătate.
Înainte postam random.
Țin să precizez că e abia abia la început că și dezvoltare și vreau să ajut lumea cu sfaturi din multe cărți de sănătate pe care le am și din anumite cursuri informative. Obiectivul meu este sa am cat mai mulți vizitatori că informațiile sa ajunga la multe persoane influentandu-i pozitiv macar câtuși câtuși de puțin și nu mă interesează să fac bani din el în viitor.Ci doar sa ajut chiar și foarte puțin.
Mă pasionează domeniul de sănătate dar nu pot activa oficial în el din anumite motive personale.

Cum vi se pare blog-ul și mai ales ce sfaturi aveți pentru mine pentru viitor că acum e doar un blog in construcție sau la naștere că sa zic așa.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce părere aveți de blog-ul meu?"

trist:
pagina de start cuvântul 1: in loc de "mediumul" scrii "Medical "

copiat ad-literam de pe : https://www.romedic.ro/forum/un-mar-pe-zi-tine-doctorul-departe-118798

sincer, mai bine nu!

| sierra1 a răspuns:

Așadar nici o replică? nu-i frumos să taci in cucuruz!