| AvalohAlyn a întrebat:

Daca fac online sau prin corespondenta cele 2 cursuri de sănătate de la Sola Scriptura adică cursul de nutriție și cel de secretele sănătății biblice am voie sa dau și eu sfaturi de sănătate din ele pe Internet, daca mi se par bune informațiile sau sa le postez pe un blog de sănătate pe care vreau sa îl fac, precizand totodata sursa? Asta nefiind medic, doar vreau sa influențez puțin lumea spre o viață puțin putin mai sănătoasă.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine faci cursuri de samanism si pleci in Peru sa organizezi evenimente samanice.