| comyne a întrebat:

Ce parere aveti de Jocurile Foamei?
V-au placut cartile?
Merita sa le citesc?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Cel puțin primul volum.

| danbnz a răspuns:

Primul volum merita toti banii!
Al doilea e bunicel... pe al treilea nu am reusit sa-l termin, devenise plictisitor.

| Celcestietot a răspuns:

Da, merita sa te UITI la SERIE.

| RainbowD a răspuns:

Da. Mie mi-au plăcut mult cărțile. Eu le recomand. Pot spune că m-au prins foarte repede și își merită banii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai vazut filmele si nu ai nici o problema cu faptul ca stii ce se intampla, da. Dar nu este vorba de meritat, o carte nu "merita" sa fie citita, ea se citeste si atat, in felul ei. Mi-a placut modul cum sunt descrise lucrurile acolo si pot sa spun ca la inceput nu m-am plictisit, dar cum stiam ce se intampla... m-am lasat. Daca nu ai aceeasi problema, poti sa le citesti happy

| Dismally a răspuns:

Da, sunt bune si merita citite.