| deyu121 a întrebat:

Cine a citit Jocurile Foamei? Merita sa o citesc?

4 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Da, merita. Daca si filmul a fost fain... imagineaza-ti cum e cartea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sincer, mi-ar fi placut sa existe un singur volum. Si 2-ul a fost okay. Dar restul a fost o ciorba lungita. Primul volum a fost genial si filmul la fel.

Serii asemanatoare: Divergent si Maze runner, nu am citit cartile, dar filmele (primele volume doar) sunt geniale.

| KinderBeeeib a răspuns:

100%

| marialuiza45 a răspuns:

Trilogia e ok, nu am ce sa comentez. Daca ai timp liber si chef de o lectura usoara eu zic sa le citesti.